sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton

26 Ocak 2021 Salı

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Muhtar'larla toplandı

sakarya-valisi-irfan-balkanlioglu-muhtarlarla-toplandi

İlçe genelindeki sıkıntıları dinlemek ve çözüm bulmak amacıyla muhtarlarla bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu; “Sayın Cumhurbaşkanımızın emri ile bundan sonra makamlarımızda oturup sizlerden gelen dilekçeler ile çözüm aramak yerine sahaya inerek sizlerin ve vatandaşlarımızın sıkıntılarını gidermek istiyoruz.
04 Ekim 2017 Çarşamba 16:19

Bizler oturduğumuz koltukta emanetçi olan insanlarız, makamın asıl sahibi sizlersiniz. kocaali

Burada çoğu daire amiri ve müdürler var, sizlerin sıkıntıları bizlerin sıkıntılarıdır. Elimizden ne gelirse en süratli bir şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla çaba göstereceğiz. İnşallah bundan ileri süreçte de ilçe kaymakamı, belediye başkanı, daire amirleri ile beraber sık sık sizlerle olacağız. Belediye Başkanımız ve Kaymakam beyden aldığım verilere göre ilçemiz süratli bir şekilde gelişiyor. Sizlerden gelen talepler tarafında Tapu Kadastro, Sedaş, Ağdaş, Türk Telekom gibi kurumlarda vatandaşlarımıza hizmet manasında sıkıntılar bulunduğu belirleme ettik. Bu konularla ilgili olarak kurumlarla fikir alışverişi yapıp çözüme kavuşturmaları amacıyla lüzumlu talimatlar verildi.” ifadelerini kullandı. 

 

Farklı Bir KocaaliProgram kapsamında ilçede oluşturulan çalışmalar ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Ahmet ACAR; “Sayın valimizin dediği gibi, bizler oturdukları koltukta emanetçi olan insanlarız.

Sizlerinde bildiği üzere tüm mahallerimizi amacıylae alan bir çalışma başlatmıştık, sizlerden gelen problemleri tek tek dinleyerek bir program, çalışma ağı oluşturduk, çok şükür bugün geldiğimiz noktada neticelerini hepimiz görüyoruz. İlçe çapında hummalı ve özenli bir çalışma yürütüyoruz, bu kapsamda Belediyemiz mesuliyet ağında soğuk asfalt, beton, sıcak asfalt yaması, yol genişletme, alt yapı çalışmaları, etraf temizliği, park ve bahçeler, kültür ve sosyal alan olmak üzere çoğu çalışma yapıldı, inşallah bu çalışmalar sürat kesmeden devam edecek. Her vakit şunun arzusu ortamında olduk, Kocaali’mize ne yapılabilir ne kazandırabiliriz. Çok şükür ilçemizde bir çok alanda projeler  devam  etmekte olup , Caferiye Mahallemizde Kocaali Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile 448 Konutluk Caferiye/Ortaköy evleri, tekrar Caferiye Mahallemizde ülkemizde emsali bulunmayan Kadınlar Plajı sosyal tesisi, Kara pelit Mahallemizde Doğal park ve Piknik alanı, Karşı Mahallemizde Esentepe spor kompleksi, Selahiye mahallemizde yapımı biten  Belediyemiz ve Sportoto Teşkilat Başkanlığı işbirliği ile,  bölgedeki hemşehrilerimizin  her  vakit kullanabilecek bulunduğu spor kompleksi, Yeni Mahallemizde başlatacak bulunduğumuz beş  dönüm üstüne sosyal park. Bizim hedefimiz etrafı ve çehresi ile değişen, süratli, doğru adımlarla ve projelerle büyüyen değişik bir Kocaali.” Dedi

Haber Kaynağı: KoHHaber okunma sayısı: 1217

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KARASUDAN HABERLER

Karasu Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı

Karasu Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı 04.10.2017 Tarihinde Saat 14.00’ de Belediye Meclis Salonunda

Karasu’da Aşure Sofrası

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Muharrem ayı bundan dolayı vatandaşlara aşure dağıttı.

Karasu’da Trafik Haftası Etkinlikleri

Karayolu ve Trafik Haftası Karasu İlçesinde çeşitli Etkinliklerle kutlanıyor

Ceviz Ye Sağlıklı Yaşa

Karasu Ziraat Odası Başkanı Fikri Hordoloş, Cevizin birçok hastalığı iyi geldiğini, bünyesinde içerdiği

Muharrem İnce Karasu'da

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Muharrem İnce, Karasu ilçesinde Belediye Başkan Adayı tanıtımı ve

Karasu Mayıs Ayı Nöbetci Eczane Listesi

Karasudaki eczanelerin Nöbet çizelgesi

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

SAKARYA - HAVA DURUMU

SAKARYA